darmowy motyw WordPress - Zillah

Motyw dla WordPressa Zillah

Zillah to bardzo prosty, nieskomplikowany motyw na WordPressa, który będzie idealny dla początkujących blogerów. Pomimo małej możliwości personalizacji motywu jest on prosty i elegancki. Niewątpliwie dużym plusem jest możliwość ustawienia własnego logo. Na plus jest jeszcze możliwość ustawienia slajdera z wpisamim, działa on naprawdę sprawnie.

Niestety personalizacja fontów czy też kolorów jest bardzo ograniczona. Mamy do wyboru kilka rodzajów fontów oraz 4 palety kolorystyczne. Nie za dużo.

Prosty i przejrzysty motyw. Dla zupełnie początkujących będzie w sam raz.

Motyw dostępny jest również w oficjalnym repozytorium WordPress’a. 

Niestety nie odnalazłam dokumentacji na stronie motywu. Minusem jest dla mnie również fakt, że aby pobrać motyw trzeba podać swój adres mailowy.

 

Pobierz motyw z repozytorium

Moja ocena – bezpłatny motyw WordPress: Zillah

 

 • Ta sama wada, co i u naszego – brak dokumentacji 🙁

 • Agatkiens Stażprzezrz

  Czy Zaillah ma wtyczkę dla sklepu ..?

  • hmm… nigdy nie jest tak, by motyw miał już wtyczkę dla sklepu. rozumiem, że pytasz, czy Zillah jest przygotowany pod WooCommerce? niestety nie ma takiej informacji na stronie motywu, więc zakładam, że nie.

   • Agatkiens Stażprzezrz

    Kasia to co polecesz w branzy medycznej z mozliwoscia w czasem sklepu online… Wczoraj ogladalam ze Edge:)

    • Niestety nic nie polecę. Najlepiej w repozytorim WP na wordpress.org przeglądać motywy po haśle wooCommerce i wybrać odpowiedni dla siebie. Motyw to bardzo indywidualna sprawa 🙂